Greg

V roce 2000 Greg poprvé okusil kouzlo hraní z gramofonů a u této bohulibé činnosti zůstal dodnes. Od počátků, kdy hrál klubové techno se postupem času dostal přes tech-house k ostatním odnožím techno a house music.

Během prvních let přichází několik úspěchů jako například hraní v pražském klubu Roxy, Naif, či Central Lounge, pořádání vlastních parties v klubu CZ Beat, Alchymista a série Airswing parties se zajímavými českými hosty.

Postupem času hraní stále přibývají a tak máte možnost Grega slyšet jak téměř ve všech pražských klubech, tak i v klubech po celé ČR, především pak na jeho rezidentních nocích Feel Da Shock v CZ Beatu, Shockin v Bordo a Tektoys night v Shotgunu.

Za mezníky ve své dosavadní DJské kariéře považuje hraní na techno party v rumunské Hunedoaře společně s DJem Skipworkerem, party Flashback s DJem Trávou a několik vystoupení v klubech po celé Mallorce s DJem Chemmou Llanos a v neposlední řadě vystoupení v Bratislavě s DJem Leykim.

 
[Not a valid template]

SETY

 

FAVOURITE LABELS

Wiggle, Dope Cottage, 4Kenzo, Alpha, Submission, Sadie rec., Honchos, Sensei, Matter:Form, Subliminal, Esuoh, Moonshine, Duty Free, Oblong, End, Pirate Radio, L.H.B., Bamboo, Big Chief, Warbled, Eye 4 Sound, Electronica, Is This, Intec, Moody, Yang, Circulation, Swag, Surreal, Laus, Soma, Eukahouse, Eukatech, Stupendous, NRK, Yoshitoshi, Red Ant, Robsoul, Plastic city, Kinetic, Kismet, Dirty Fabric, In Stereo, Kontrast, Elixir, Olmeto, Fluential, Hot Muzik, STX…..
 

SUPPORTED

Westbam (DE), Dave Angel (UK), Benny Bennasi (premiere DJ set in CZ), Darude(Sandstorm, Turku,FIN), Matkore (UK), Trava (djtrava.com, lex.rec), Angel Gonzales(Gothic, Mallorca), Angel Rivas(space, amnezia, ibiza), Lucas Hulan(Roxy Booking, Myspace.comlucashulan), Da Sunlounge(Myna, UK), Vilem, Skipworker (skipworker.com), Chema Llanos(Cha Cha, Mallorca), ChosseKilla (Censorshit, Rotesberlin, CZ),
Rescue (Pure Rhytm), Next, Brady (both Tech-house.cz ), Jukee, Nailer, Bába ( Wonderbeat ) , Efotan, Subgate (Dynamic Line ), Wink Glouve, Farrelly, Tomix, Real one, Tin Tin, Deep Corner, Clubvibe (Roxy.cz), Pete Walk, Adam Cloud, Shkobiss, Spinal, Wink Glouve, Farrelly, Strain, Sajmon, Lightman, Joseph Kari, Kali, Smirnov, Keduel, ReOrder, Walderson, Bighed, Leyki,
 

Top 5

joey beltram – the future
terry mullan a halo varga – nickle bag da funk
Pig & Dan – Nightlife Moondust / Blonde
filterfreq – stupid disco love ep
angel alanis – lovef*ck

 

VIDEA