Adrienne party v klubu Na Vrcholu

Adrienne party v klubu Na Vrcholu

Zveme vás na nespoutanou párty, která bude o zábavě, tanci a skvělých drincích. Adrienne spolu s BDSM studio Flora pořádá v pořadí již čtvrtý fetiš večírek s dresscodem a to 28 dubna 2018. Přijďte si popovídat se spřízněnými dušemi a ikonami českého fetiše. Poznat nové tváře a předvést své nejnovější oblečení. Nováčci jsou vítáni!

Klub na Vrcholu je dvoupatrový klub využívaný na soukromé akce s kapacitou 300 osob. Těšte se na velice pohodový prostor klubu a taneční parket, se skvělým ozvučením a osvětlením. V klubu se převlečete a je k dispozici i sprcha.

O hudbu se opět po celý večer postarají naši fetiš DJové DJ C.N.B a Zwooky a roztancovávat vás s nimi budou sexy GOGO tanečnice! Čekáme hojnou účast, takže zábava bude opět ve dvou patrech. Informace o programu budeme postupně přidávat. Už teď ale víme, že pro vás máme opět něco originálního!

Dress code jsme tentokráte malinko uvolnili – kromě latexu, pvc, lacku a kůže, ve kterých vás uvidíme nejraději, můžete přijít také v různých jiných lesklých materiálech nebo gothic stylu. Be sexy, be kinky, be provocative! Klasické pánské obleky nebo dámské večerní šaty si nechte do divadla. Dress code není omezení, dress code je zábava! 😉

Nevíte-li si rady co na sebe, určitě navštivte Little fetish shop, kde vám rádi pomůžou s výběrem vhodného a dokonalého outfitu. Víme, že zejména pro pány bývá splnění dress code složitější, ale ani to není pro Little fetish shop žádný problém!

 

Více info na http://cz.adriennelatexdesign.com/fetish-party/